Zapraszamy

Kobiety z osobami towarzyszącymi, które będą wspierać w tym ważnym momencie, jakim jest ciąża i poród. Ten czas spaja partnerów, mężczyźni chętniej i bez obaw angażują się w życie rodzinne i wychowywanie dzieci. Przyszłych ojców przygotowujemy do odpowiedzialnej roli, jaką jest bycie tatą, przekonujemy ich do uczestnictwa w porodzie, podpowiadamy jak pomóc kobiecie – ich ukochanej w czasie porodu i połogu. Pokazujemy, że pielęgnacja i opieka nad dzieckiem w jego pierwszych miesiącach życia nie koniecznie musi kojarzyć się jedynie z wyrzeczeniami i trudem.Zajęcia w szkole rodzenia trwają zazwyczaj 5 tygodni, spotykamy się każdego dnia z wyjątkiem wtorku  2 razy po 45 minut, w małych, kameralnych grupach. W miłej i przyjaznej atmosferze.Wykłady i ćwiczenia prowadzone są przez wykwalifikowane i doświadczone osoby pracujące w Szpitalu „Inflancka”. Służymy pomocą i chętnie odpowiadamy na każde pytania. Zajęcia najlepiej rozpocząć na przełomie II / III trymestru ciąży.Dodatkowo oferujemy:

1    Pomoc w pierwszych dniach po porodzie

2      Pogotowie laktacyjne (konsultacje indywidualne lub telefoniczne)

3      Kąpiele noworodka (wizyty domowe)

4    Pielęgnacja noworodka (wizyty domowe)

5     Iniekcje (wizyty domowe)

6     Konsultacje żywieniowo – dietetyczne

7    Konsultacje gimnastyczne w połogu

Dzięki  Naszej Szkole Rodzenia „INFLANCKA” będziecie mogli skonfrontować na długo przed porodem swoje wyobrażenia o szpitalnej rzeczywistości.