Ja, jako Położna i Pedagog

Z wykształecenia jestem położną i pedagogiem. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Moja kariera zawodowa ropoczęła się w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym "INFLANCKA" w Warszawie i trwa dotychczas.

Z doświadczenia wiem, że poród dla wielu przyszłych mam jest jednym z najbardziej stresujących momentów w życiu. Większość mam wraz ze zblżającym się terminem porodu zdaje sobie sprawę, że dawanie życia może być długotrwałe i bolesne - ale nie musi. Dlatego też warto dobrze się do niego przygotować.

Formą przygotowania do macierzyństwa i ojcostwa, a także wyeliminowania błędnego wyobrażenia o porodzie jest Szkoła Rodzenia, którą prowadzę. Dzięki długoletniej pracy w Szpitalu i zdobytej wiedzy na studiach z zakresu psychologii prenatalnej, klinicznej i wychowawczej mogę podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem; przekazać wiedzę o zdrowiu i rozwoju dzieci, a także o medotach zapobiegania ewentualnym trudnościom w przyszłości z zakresu terapii wychowawczej.